2005-11-17 13:37

Inkomna RIG-ansökningar

Rekommenderad sista ansökningsdag till Riksinnebandygymnasiet är 1 november. Det är också till detta datum som de allra flesta ansökningar inkommer, även om man kan söka ända till 1 februari. SIBF brukar lägga ut namn på de som ansökt för att alla ska se att ansökan har kommit in.
 
Här nedanför följer en lista med namn på samtliga som per den 14/11 har skickat in sin ansökan till SIBF. Om du inte ansökt men vill gå på RIG rekommenderar vi att du skickar in din ansökan redan nu.
 
Om du vill läsa mer om Riksinnebandygymnasiet gör du det här.
 
Anökningar har vi fått från nedanstående personer. Om du inte hittar ditt namn men säkert vet att du sänt in en ansökan ska du mejla anders.jonsson@innebandy.se.


 

Flickor
Yasmin Al-Jeddahwi174 45 Sundbyberg
Helena Andersson740 20 Vänge
Izabelle Back177 71 Järfälla
Matilda Bergström618 30 Kolmården
Anna Carlsson812 90 Storvik
Nina Collarp174 59 Sundbyberg
Kia Dahlström620 23 Romakloster
Angelica Dufvenberg191 41 Sollentuna
Ida Edlund891 41 Örnsköldsvik
Zandra Eklind690 45 Åsbro
Elin Färm295 36 Bromölla
Sofia Färnqvist733 30 Sala
Hilda Hamberg611 37 Nyköping
Louise Hedblom777 30 Smedjebacken
Emma Hellberg731 60 Valskog
Emelie Hjälm262 62 Ängelholm
Jennie Holmgren922 32 Vindeln
Malin Johansson590 74 Ljungsbro
Ida Johansson739 31 Skinnskatteberg
Elin Jonsson151 68 Södertälje
Nina Juliusson286 92 Örkelljunga
Sandra Larsson933 34 Arvidsjaur
Ida Larsson812 31 Storvik
Rebecka Lindberg737 43 Fagersta
Elin Lindgren892 41 Domsjö
Maria Lundblad641 51 Katrineholm
Jenny Lundgren941 46 Piteå
Evelina Malmqvist231 64 Trelleborg
Anna Mollstedt811 36 Sandviken
Christelle Niva145 56 Norsborg
Angelica  Norberg811 61 Sandviken
Therese Nordlund840 12 Fränsta
Kristin Nordström Wadin754 39 Uppsala
Cornelia Pethrus594 05 Moholm
Karolina Pöntinen936 31 Boliden
Camilla Reinholdsson151 35 Södertälje
Emelie Romlin891 41 Örnsköldsvik
Erika Rosenqvist824 94 Hudiksvall
Lisa Sandberg151 60 Södertälje
Moa Schilström737 44 Fagersta
Emma Sjöberg983 32 Malmberget
Cecilia Snöbohm620 11 Hardhem
Linn Thelin891 42 Örnsköldsvik
Lovisa Tägtström802 51 Gävle
Frida Walker841 94 Alby
Sandra Widmark952 61 Kalix
Sofia Åhman974 51 Luleå
Ida Öman862 34 Kvissleby
 
 
Pojkar
Markus Altti863 34 Sundsbruk
Jack Anderback923 31 Storuman
Martin Andersson266 75 Hjärnarp
Fredrik Anetorn811 61 Sandviken
Jens Bjerregaard746 34 Bålsta
Kim Bjurek568 30 Skillingaryd
Alexander Brinkman743 35 Storvreta
Joakim Brisensjö151 68 Södertälje
Christian Bruno724 74 Västerås
Tim Bäcklund933 33 Arvidsjaur
Jonathan Bäckström974 41 Luleå
Emil  Börjegren Wiman812 92 Gästr. Hammarby
Jonas Carlsson795 70 Vikarbyn
Simon Cocozza589 31 Linköping
Andreas Dahlkvist811 62 Sandviken
Martin Edlund722 46 Västerås
Fredrik Edlund722 46 Västerås
Jonas Eldh792 33 Mora
Rikard Eriksson892 42 Domsjö
Rikard Eriksson683 91 Hagfors
Johan Flinkfeldt941 51 Piteå
Robin Flood792 50 Mora
Kim Gatugård857 33 Sundsvall
Mattias Gustafsson941 35 Piteå
Joakim Hellman125 58 Älvsjö
Jonas Henrysson430 20 Veddige
Linus Hitterdahl863 35 Sundsbruk
Johan Hägglund892 30 Domsjö
Andreas Hällgren905 92 Umeå
Martin Högberg515 33 Viskafors
Niklas  Ivarsson831 72 Östersund
Johan Jans776 30 Hedemora
Patrik Jansson743 35 Storvreta
John Jonsson824 42 Hudiksvall
Tony Jonsson923 98 Storuman
Niclas Jonsson863 33 Sundsbruk
Samuel Karlsson904 32 Umeå
Johannes Larsson682 32 Filipstad
Mattias Ljungren811 54 Sandviken
Kevin Lundgren731 43 Köping
Kim Lundström903 65 Umeå
Robert Lövgren922 32 Vindeln
Robin Markström175 56 Järfälla
Fredrik Mattsson840 10 Ljungaverk
Robin Molin892 33 Domsjö
Johan Mossö Wendelius894 30 Själevad
Björn Müller911 93 Vännäs
Marcus Möller262 70 Strövelstorp
Alexander Nilsson374 35 Karlshamn
Andreas Nilsson430 20 Veddige
Nicklas Norling743 35 Storvreta
Oscar Nygren185 51 Vaxholm
Alexander Nyström Johansson854 61 Sundsvall
Johan Ovaskainen691 53 Karlskoga
Tom Perman831 61 Östersund
Erik Persson663 42 Hammarö
Johan Persson907 32 Umeå
Kristoffer Pettersson824 40 Hudiksvall
Martin Pettersson824 52 Hudiksvall
Martin Ramén891 40 Örnsköldsvik
Johan Renberg933 34 Arvidsjaur
Jonas Rydberg945 93 Sjulsmark
Erik Sandlund941 64 Piteå
Emil  Segerlund973 44 Luleå
Robin Sjödin864 32 Matfors
Christoffer Sjöström913 41 Obbola
Karl-Oscar Skalberg824 40 Hudiksvall
André Skedebrant913 42 Obbola
Simon Skedebrant913 42 Obbola
Jack Skoglund822 92 Alfta
Henrik Stenberg743 35 Storvreta
Fredrik Stenmark906 25 Umeå
Emil  Strandvad266 75 Hjärnarp
Kristoffer Sundkvist933 32 Arvidsjaur
Fredrik Thorszelius743 35 Storvreta
Joakim Thörnroth724 70 Västerås
Anderas Wallin892 51 Domsjö
Johan Wedin857 51 Sundsvall
Emil  Wikström933 31 Arvidsjaur
Adam Wiman124 58 Bandhagen
Emil  Windahl743 35 Storvreta
Kim Åkerlund824 34 Hudiksvall
Mattias Östergård Hansen824 94 Hudiksvall
Anders Östman892 33 Domsjö

Kontaktperson: Anders Jonsson

<div id="sj-widget"></div>

<script type="text/javascript" src="https://www.sj.se/microsite-widget/microsite-widget.min.js"></script>

<script type="text/javascript">

    (function(root) {

        var SJ = root.SJ;

        var configuration = {

            micrositeId: "79227fe7-927e-4da0-8bf3-225d396adfec",

            language: "sv"

        };

        SJ.widget.init(configuration);

    }(this));

</script>